Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Ełk, ul. Mickiewicza 13 - WGN

21 ofert

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 5
Metraż: 109m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4287
Cena 780 000 zł
cena / m² 7 156 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Ełk - Okazja cenowa! Mieszkanie 5 pokojowe, Ełk!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 5
Metraż: 85.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4160
Cena 599 000 zł
cena / m² 7 014 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46.99m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4282
Cena 289 000 zł
cena / m² 6 150 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Ełk - Bezczynszowe mieszkanie przy plaży w Ełku.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 134.78m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4284
Cena 820 000 zł
cena / m² 6 084 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Liczba pokoi: 3
Metraż: 58.64m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4286
Cena 750 000 zł
cena / m² 12 790 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 131.74m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4285
Cena 870 000 zł
cena / m² 6 604 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Ełk - Duże przestronne mieszkanie w Ełku
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 5
Metraż: 116.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-3969
Cena 799 000 zł
cena / m² 6 882 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Apartament na sprzedaż Ełk, Zatorze
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Liczba pokoi: 4
Metraż: 140.36m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4060
Cena 895 000 zł
cena / m² 6 376 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk, Osiedle Kochanowskiego
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 4
Metraż: 85.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4186
Cena 549 000 zł
cena / m² 6 399 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk, Osiedle Bogdanowicza
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 72.81m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4208
Cena 489 000 zł
cena / m² 6 716 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Apartament na sprzedaż Ełk, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 65m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4210
Cena 877 000 zł
cena / m² 13 492 zł

Oferta tylko u nas

Apartament na sprzedaż Ełk, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 52.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4209
Cena 735 000 zł
cena / m² 14 000 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 65.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4219
Cena 499 000 zł
cena / m² 7 653 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk, Piękna
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 85.36m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4223
Cena 669 000 zł
cena / m² 7 837 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 4
Metraż: 72.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4241
Cena 398 000 zł
cena / m² 5 490 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4280
Cena 419 000 zł
cena / m² 8 313 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Ełk, Osiedle Jeziorna
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.05m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4275
Cena 770 000 zł
cena / m² 12 823 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 4
Metraż: 63.69m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4274
Cena 649 000 zł
cena / m² 10 190 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.7m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4234
Cena 410 000 zł
cena / m² 6 755 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 40.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4256
Cena 290 000 zł
cena / m² 7 143 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Ełk
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ełk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 57.75m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM032-4253
Cena 410 000 zł
cena / m² 7 100 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies